اخبار 1397/4/5 13:59:03
19آبان 1399

بازدید نماینده محترم مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه

در تاریخ هفدهم آبان ماه 1399 نماینده محترم مردم لارستان ، گراش ، خنج و  اِوَز در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر حسین زاده به همراه فرمانداران محترم شهرستان های لارستان ، گراش  و خنج  و هیئت همراه از کارخانه شرکت صنعتی تیر وستون پارس بازدید نموده و از نزدیک در جریان فرآیند ساخت ، توانمندی های این شرکت ، مشکلات تولید و ... قرار گرفته و با ارائه رهنمود های لازم ، انشاالله حمایت های خود را نیز دریغ نداشته و باعث رشد و شکوفایی هر چه بیشتر [...]

24فروردین 1399

اعلام شروع به کار شرکت در سال 1399

بدنوسیله به اطلاع می رساند شرکت صنعتی تیر و ستون پارس جهت حفظ تداوم تولید و انجام تعهدات ، از روز شنبه مورخ 99/01/23 فعالیت خود را با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی مربوط به واحد های تولیدی آغاز نموده است . در این راستا شرکت با توزیع محلول های ضدعفونی کننده ، دستکش  و ماسک به صورت مداوم بین کارکنان ، کنترل سوابق بهداشتی -درمانی کارکنان ، کنترل علائم ظاهری مانند درجه تب و ... در بدو  ورود ، مشخص کردن فواصل اجتماعی درون کارگاهی و ... همه تلاش [...]

28آذر 1398

حضور شرکت تیر و ستون پارس در دهمین نمایشگاه ملی سازه و فولاد

شرکت تیر و ستون پارس جهت معرفی امکانات  توانمندی و قابلیت های اجرایی خود و تعامل با کارفرمایان و تولید کنندگان صنایع مرتبط در دهمین نمایشگاه ملی سازه و فولاد که از تاریخ 19 الی 21 آذرماه 1398 در محل هتل المپیک تهران برگزار شد ، شرکت نموده  و با برپائی غرفه و نمایش نمونه محصولات تولیدی ، در این همایش حضوری فعال داشت .

28آذر 1398

اتمام عملیات ساخت و نصب سازه فلزی پایپ رک پتروشیمی جم

شرکت تیر و ستون پارس عملیات ساخت و  نصب نزدیک به 120 تن سازه فلزی پایپ رک مربوط به لوله های انتقال مواد و خوراک پتروشیمی جم واقع در منطقه ویژه انرژی پارس را در حداقل زمان ممکن و با حداکثر کیفیت به پایان رساند . شایان ذکر است به دلیل اینکه لوله های انتقال ذکر شده در بهره برداری بوده ، عملیات نصب بسیار پیچیده و با رعایت حداکثر نکات ایمنی انجام شده که خوشبختانه موفقیت آمیز بوده است .

4تیر 1398

اتمام عملیات ساخت و نصب سازه فلزی دفتر مرکزی شرکت بیمه پاسارگاد استان فارس

شرکت صنعتی تیر و ستون پارس در اسفند ماه 97 ، موفق گردید سازه فلزی ساختمان مرکزی شرکت بیمه پاسارگاد شعبه استان فارس واقع در بلوار فرهنگ شهر شیراز به وزن تقریبی 300 تن را با حداکثر کیفیت ساخته و یک ماه زودتر از موئد تحویل معین شده در قرارداد نصب  ، تحویل کارفرمای محترم نماید که از این حیث مورد تشویق کارفرما و تحسین ایشان از بابت تعجیل در ساخت و نصب و کیفیت سازه تحویلی قرار گرفت .

4تیر 1398

قهرمانی تیم بسکتبال تیر و ستون پارس

مسابقات بسکتبال جام رمضان باشگاه ها و دسته جات آزاد استان فارس که با شرکت 13 تیم آغاز شده بود ، با قهرمانی تیم تیر و ستون پارس به پایان رسید .دیدار نهایی این مسابقات بین دو تیم تیر و ستون پارس و تیم لاری در وقت اضافه  به لطف تجربه ی بالای بازیکنان تیر و ستون پارس با پیروزی 81 به 83 پایان یافت و این تیم توانست به عنوان قهرمانی سومین دوره جام رمضان فارس دست یابد .