اخبار 1397/4/5 13:59:03
28آذر 1402

اهدای لوح سپاس و تندیس افتخار به شركت صنعتي تيروستون پارس

شرکت صنعتی تیر و ستون پارس به عنوان حامی ویژه دوازدهمین کنفرانس ملی سازه و فولاد و اولین کنفرانس ملی نوردکاران فولادی ، لوح سپاس و تندیس افتخاری از طرف دکتر سیامک ایپکچی رئیس انجمن سازه های فولادی دریافت نمود .

22آذر 1402

حضور شركت صنعتي تيروستون پارس در دوازدهمين كنفرانس ملي سازه و فولاد

دوازدهمين كنفرانس ملي سازه و فولاد از تاریخ ٢٠ الي ٢٢ آذرماه در محل هتل المپیک تهران برگزار شد که شرکت صنعتی تیر و ستون پارس جهت معرفی امکانات  توانمندی و قابلیت های اجرایی خود و تعامل با کارفرمایان و تولید کنندگان صنایع مرتبط در این نمایشگاه حضور یافت .

22آذر 1402

حضور شرکت صنعتی تیر و ستون پارس در همایش مدیریت انرژی در ساختمان

همایش ملی مدیریت انرژی در ساختمان به صورت حضوری و مجازی توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس به عنوان یک دوره آموزشی مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان برای مهندسان رشته های عمران، معماری، تأسیسات مکانیکی و برقی در تاریخ 25 مهرماه سال 1402 در شهر شیراز برگزار شد که شرکت صنعتی تیر و ستون پارس به عنوان حامی و اسپانسر این رویداد حضور به عمل رسانید .

22آذر 1402

حضور شرکت صنعتی تیر و ستون پارس در شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت، گاز وپتروشیمی

شرکت صنعتی تیر و ستون پارس جهت معرفی امکانات  توانمندی و قابلیت های اجرایی خود و تعامل با کارفرمایان و تولید کنندگان صنایع مرتبط در نمایشگاه محصولات دانش بنیان وفناوری‌های پیشرفته ایران و شانزدهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت، گاز وپتروشیمی که  به مدت چهار روز از ۱۶ تا ۱۹ مهرماه در شیراز برگزار شد ، شرکت نموده  و با برپائی غرفه و نمایش نمونه محصولات تولیدی ، در این همایش حضوری فعال داشت .

19آبان 1399

بازدید نماینده محترم مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه

در تاریخ هفدهم آبان ماه 1399 نماینده محترم مردم لارستان ، گراش ، خنج و  اِوَز در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر حسین زاده به همراه فرمانداران محترم شهرستان های لارستان ، گراش  و خنج  و هیئت همراه از کارخانه شرکت صنعتی تیر وستون پارس بازدید نموده و از نزدیک در جریان فرآیند ساخت ، توانمندی های این شرکت ، مشکلات تولید و ... قرار گرفته و با ارائه رهنمود های لازم ، انشاالله حمایت های خود را نیز دریغ نداشته و باعث رشد و شکوفایی هر چه بیشتر [...]

24فروردین 1399

اعلام شروع به کار شرکت در سال 1399

بدنوسیله به اطلاع می رساند شرکت صنعتی تیر و ستون پارس جهت حفظ تداوم تولید و انجام تعهدات ، از روز شنبه مورخ 99/01/23 فعالیت خود را با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی مربوط به واحد های تولیدی آغاز نموده است . در این راستا شرکت با توزیع محلول های ضدعفونی کننده ، دستکش  و ماسک به صورت مداوم بین کارکنان ، کنترل سوابق بهداشتی -درمانی کارکنان ، کنترل علائم ظاهری مانند درجه تب و ... در بدو  ورود ، مشخص کردن فواصل اجتماعی درون کارگاهی و ... همه تلاش [...]